Archív

Pripravujeme outdoorové aktivity pre mladých
Pridané 09.06.2014
O tom ako napísať a zrealizovať malý projekt zameraný na outdoorové aktivity pre mladých sme sa cez víkend 6. - 8. 6. 2014 dozvedeli na seminári v Tepličke nad Váhom v rámci národného projektu KomPrax-Kompetencie pre prax, ktorý organizuje IUVENTA - Slovenský inšitút mládeže.

        

Viac »

Hlasovanie o najkrajšiu fotografiu z územia MAS
Pridané 04.06.2014
Miestna akčná skupina v spolupráci s ART Štúdiom z Liptovského Hrádku prihlásila do súťaže o najkrajšiu fotografiu z územia MAS šesť fotografií. Fotografie súťažia v kategóriách Naša príroda, Naši ľudia, Naše tradície, Naša budúcnosť, Naše naj a Život v našej MAS. O víťazoch jednotlivých kategórií môžete rozhodnúť aj vy hlasovaním na www.nsrv.sk do 30. 6. 2014. 
Územie MAS Horný Liptov reprezentujú fotografie: Vladimíra Škutu, Márie Škutovej, Júliusa Šubu, Libuše Vyšnej a Janky Ambrózovej. Viac »

Slávnostný deň Zlatej Boce
Pridané 02.06.2014
Bohatý kultúrny a spoločenský program pripravili organizátori v rámci podujatia nazvaného Slávnostný deň Zlatej Boce, ktorým si chceli pripomenúť a vyzdvihnúť banícku tradíciu na území dnešnej Vyšnej Boce.  
Po slávnostných Bohoslužbách v evanjelickom kostole vo Vyšnej Boci za účasti emeritného biskupa Júliusa Filu program pokračoval sprievodom obcou k baníckemu domu, kde je umiestnená banícka expozícia. Sobotné odpoludnie bolo spestrené aj vystúpením DFS Cindruška s pásmom o baníkoch, FS Chabenec a Spevokolom Kahanec z Novák. 


Viac »


návrat


 | Archív