Archív

Aktivity mladých z Liptova
Pridané 18.11.2013
O tom, že mladí ľudia z Liptova sú tvoriví a šikovní organizátori svedčia aj zrealizované projekty, ktoré zmanažovali v rámci vzdelávacieho programu podporeného z európskych zdrojov. 
Viac »

Workshop v Krakowe
Pridané 15.11.2013
Marketing regionálneho produkutu bol hlavnou témou pracovného workshopu v Krakowe, ktorý sa uskutočnil 12. novembra 2013 v rámci projektu Pri Malopoľskom stole. 
Za slovenského partnera projektu MAS Horný Liptov sa worshopu zúčastnili Ing. Ján Pavlík (Regionálna rozvojová agentúra Liptov), Ladislav Raček a JUDr. Milan Hagovský (SLOWFOOD). 
Viac »

Stretnutie starostov z územia MAS Horný Liptov
Pridané 15.11.2013
V Liptovskej Kokave sa včera, 14. 11. 2013 stretli starostovia obcí z územia MAS Horný Liptov. Cieľom stretnutia bola príprava územia pre čerpanie finančných prostriedkov z EU zdrojov a z Programu rozvoja vidieka v nasledujúcom programovom období. 
Stretnutie viedli Ing. Ján Pavlík z Regionálnej rozvojovej agentúry a Marcela Herichová, manažérka MAS Horný Liptov. Starostovia stretnutie podporili svojou 56% účasťou. 
 
Pre viac fotografií zo stretnutia kliknite tu
Viac »

Exkurzia v Malopoľsku
Pridané 01.11.2013
V rámci spoločného projektu pri Malopoľskom stole sa zástupcovia MAS Horný Liptov zúčastnili trojdňovej exkurzie v poľských MAS. Exkurzia bola zameraná na prezentáciu výroby a predaja regionálnych produktov v MAS Podhalanska, MAS Kapria dolina a MAS Slivková cesta. Súčasťou exkurzie boli aj dva semináre zamerané na výmenu skúseností so zavádzaním regionálnej značky a prezentácie činnosti miestnych akčných skupín. 
Exkurzia sa uskutočnila v dňoch 23. 10 - 25. 10. 2013


Viac fotografií z exkurzie sa nachádza tu
Viac »


návrat


 | Archív