Archív

CampFest v Kráľovej Lehote
Pridané 31.07.2013
Autor: Tlačová správa
Na Ranči v Kráľovej Lehota na Liptove sa v dňoch 1.8.-4.8.2013 uskutoční open-air festival CampFest. Na festivale sa každoročne zúčastní približne 4600 ľudí z celého Slovenska i okolitých štátov. Účastníci majú možnosť zažiť množstvo kvalitnej hudby, tanec, divadlo, tradičné i netradičné športy. Zo zahraničných interpretov vystúpi známy britský bubeník so svojim tímom Terl Bryant (http://www.terlbryant.co.uk/), skupina DJ-ov z Nórska hrajúcich house a electro. Zo slovenských kapiel privítame Out of control (http://www.outofcontrol.sk/kapela/), Richard Čanaky a slovom sa prihovorí riaditeľ TV LUX Ján Buc, poslanec Braňo Škripek a iní.
Viac informácii o festivale nájdete na www.campfest.sk
Viac »

Z kuruca zbojníckym kapitánom - oživený príbeh
Pridané 31.07.2013
Jedinečný zážitok ponúka living-history podujatie "Z kuruca zbojníckym kapitánom - oživený príbeh Jánošíka". Podujatie sa uskutoční vo Vavrišove, v sobotu 10. augusta 2013. 
Viac »

Pozvanie na COUNTRY CROSS
Pridané 12.07.2013


Viac »

Seminár v Iwkovej v Poľsku
Pridané 01.07.2013
V piatok 28. júna 2013 sme sa zúčastnili na odbornom seminári v poľskej Iwkovej. Kolegovia z MAS Slivková cesta zorganizovali pre svojich členov seminár o používaní regionálneho značenia výrobkov. Seminára sa zúčastnili aj zástupcovia MAS Kapria Dolina a MAS Podhalańska. Slovenské MAS reprezentovali zástupcovia MAS Radošinka a MAS Horný Liptov. Seminár sa uskutočnil v rámci projektu Pri malopoľskom stole. 

 

Viac »

Študenti z Liptova sa zúčastnia KomPraxu
Pridané 01.07.2013
Dvadsaťštyri študentov z Liptova reagovalo na výzvu zapojenia sa do programu Komprax. KomPrax, alebo Kompetencie pre prax je bezplatné akreditované vzdelávanie pre mladých ľudí vo veku od 15 do 17 rokov, ktorí chcú stretnúť nových kamarátov a urobiť niečo užitočné pre seba aj ostatných. Program je organizovaný Slovenským inštitútom mládeže - IUVENTA. 


Viac »


návrat


 | Archív