Archív

Prezentácia činnosti MAS HORNÝ LIPTOV na Rádiu Regina
Pridané 25.05.2012
Dnes navštívila územie MAS HORNÝ LIPTOV redaktorka z Rádia Regina, aby nahrala rozhovory so starostami obcí a manažérkou MAS o projektoch, ktoré boli podporené z programu LEADER a začali sa realizovať.  
 
Viac »

Monitorovacie návštevy projektov
Pridané 23.05.2012
V utorok, 22. mája 2012 sa uskutočnili dve monitorovacie návštevy. V obci Uhorská Ves a v meste Liptovský Hrádok. Viac »

Cindruška prezentovala folklór horného Liptova na Ukrajine
Pridané 04.05.2012
Detský folklórny súbor Cindruška z Liptovského Hrádku prijal pozvanie prezentovať svoju činnosť v ukrajinskom Kyjeve.
Osemnásť detských tanečníkov vo veku od 8 do 15 rokov z Liptova a Verbičenka z Kyjeva sa predstavili v dvojhodinovom  spoločnom programe nazvanom Stretnutie s priateľmi. Viac »

Prezentácia regionálnych výrobcov bude umiestnená na www.hornyliptov.sk
Pridané 04.05.2012

"I keď je Liptov predovšetkým známy svojimi krásnymi prírodnými scenériami a bohatým kultúrnym dedičstvom, nesmieme zabúdať, že bohatstvo regiónu spočíva najmä v schopnostiach a zručnostiach ľudí, ktorí v ňom žijú. V obciach horného Liptova žijú zaujímaví a šikovní ľudia, ktorí výrobou tradičných výrobkov pomáhajú uchovávať zručnosti a vedomosti predošlých generácií. Toto je dôvod, prečo sa Miestna akčná skupina HORNÝ LIPTOV rozhodla vyhľadať výrobcov tradičných produktov, žijúcich na hornom Liptove a poskytnúť im možnosť bezplatne sa zviditeľniť prostredníctvom tejto web stránky." - toto je citácia z úvodného textu webovskej stránky, ktorú v rámci projektu spolupráce spoločne uvádzajú do používania MAS HORNÝ LIPTOV a MAS Mezi Úpou a Metují v rámci projektu s názvom Regionálna značka, cesta k podpore miestnych produktov.

Viac »


návrat


 | Archív